Září

Zdravíme po prázdninách vás, co sledujete naše stránky! Jsme plni sil a připraveni na nový školní rok. Věřme, že nás již nepotká loňská uzávěra a budeme moci svědomitě a pilně chodit do naší milé školy. V měsíci září jsme prožili několik chvil i mimo školu. Tradičně jsme navštívili centrum Kosatec, s nímž budeme spolupracovat v rámci projektu a vysílat žáky praktické dvouleté do tamní pekárny. A taky jsme měli možnost vyzkoušet plavební komoru na zdymadle v Pardubicích a propluli jsme se na parníku do Brozan. Mějte dobrý časy, proplujte školním rokem bez drhnutí, sem tam zakotvěte v nějakém příjemném přístavu a radujte se.

My z praktické druhé zdravíme!